~ 1 hour
collection

Kolekce interiérových doplňků ~1 hour se zabývá plynutím a fluiditou času.Můžeme si v dnešní uspěchané době dovolit luxus času? Možná, že stačí pouhá jedna hodina! Středobodem projektu jsou unikátní přesýpací hodiny vyrobené technologií, za kterou stojí spolu s designérkou studio Shard Art zaměřené na práci se sklem. Dvě barvy objektu připomínají dualitu arabských kořenů autorky a její každodenní české reality, zároveň odkazují na tekutost času, ve které se potkává minulost s budoucností a tvoří jedinečný okamžik teď a tady, který můžeme věnovat sami sobě.

Další doplňky s centrálním objektem komunikují ve vzájemném dialogu: zrcadlo jako symbolické slunce, neon jako pouštní had, vázy jako symbol transformace, kdy se chyba stává součástí reality a svítidlo, které odkazuje na spojení nejrůznějších prvků v jeden harmonický celek jako pomyslné srdce pouště. Všechny kousky vypráví příběh, ale fungují i samy o sobě. ~1 hour v sobě snoubí lásku k českému řemeslu, designu i práci s identitou autorky, která je tvořena dvěma zcela odlišnými realitami.

PRODEJ

E-shop je stále ve vývoji. Pokud vás zaujalo něco na Designbloku, ráda se s Vámi potkám osobně. Můžeme společně vytvořit zakázku přesně podle vašich představ nebo si moji kolekci můžete přijít prohlédnout osobně.

Sleduj více na @yaraaa.studio

Na instagramu ukazuju nevšední život mých produktů i toho, co se u mě děje. Chceš vědět víc? Sleduj, lajkuj, miluj, hatuj.

SLEDUJTE MĚ NA IG

Spolupráce

Yara — Tvůrce, kreativec, který si libuje v přesahu mezi obory jako je design, architektura, grafický design. Díky (právě) těmto přesahům získává velké spektrum zkušeností, které aplikuje do své tvorby a vytváří/navrhuje věci s kontextem, které nejsou prvoplánové. Její progress je pro mě inspirací a motivací zároveň.

Věra Marešová, grafická designérka

Yara! Neznám nikoho, kdo by měl byť jen podobně velký zápal pro práci, jako má Yara. Ráda se pouští do neznámých vod a kormidluje s pomocí mnoha nabytých zkušeností hned z několika oborů. Jestli si nejste něčím jistí, Yara už teď ví, jak na to. :)

Dan Krs, Acid coffee

Yara je pro mě spojením do světa sociálních sítí a světa mladých. Vážím si jejích postřehů a myslím si, že se doplňujeme v tom, že je schopná pochopit, co Casua potřebuje bez nadbytečné komunikace. Líbí se mi, že má grafickou zkušenost, že umí návrhy překlopit do soudobé grafiky. Má na věci svůj názor a přesto když spolu mluvíme, tak jsme schopni z těch našich názorů najít cestu, která vede k cíli. Líbí se mi, že má zájem a že díky ní jsem se seznámil s mladými umělci, stejně schopnými v různých oborech, které tu používáme - ať už se jedná o fotky nebo o web.

Oleg Haman, Casua

Spolupráce s Yarou je radost. Yara je talentovaná grafická designérka se spoustou praktických a neotřelých nápadů i smyslem pro detail. Umí vyjít vstříc všem našim potřebám a vymyslet něco zajímavého, ať už se jedná o mikinu, diář nebo zdánlivě nudnou prezentaci právní analýzy.

Johanna Nejedlová, Konsent

ZKUŠENOSTI, OTEVŘENOST A EMPATIE JAKO KLÍČ K ÚSPĚCHU

Vaše cíle jsou pro mě výzvou. Můžeme začít pracovat na jejich dosažení, stačí mi napsat.