Aktuálně se věnuje především grafickému designu a tvorbě obsahu na sociální sítě.

Současnost

Mezi její projekty patří mimo jiné návrhy cyklistických dresů pro Rekola, orientační systémy budov, návrhy knih (např. pro malíře Matěje Macháčka, architektonické studio Casua nebo s Janem Vranovským pro Austrian Cultural Forum Tokyo), návrhy výstav a expozic, světelný design pro hudební eventy Tetris a NŪR (jejíž je spoluzakladatelkou), grafické práce pro spolek Konsent (od merche po vizuální identitu projektu „Generace K“) a zabývá se také návrhy brandových identit českých měst.

Kolekce ~ 1 hour

Její aktuální projekt ~1 hour, kterým se vůbec poprvé představuje na Designbloku, se zabývá fluiditou času. Unikátní kolekce přesýpacích hodin a dalších interiérových doplňků, které vypráví příběh o zastavení času v hektické době a snoubí v sobě otisky arabské pouště i ryze současné téma recyklace, v sobě nese lásku k českému řemeslu, designu i práci s vlastní identitou. Jednotlivé kousky spolu komunikují, ale fungují také samostatně, jako sebevědomé bytové doplňky.

Sleduj více na @yaraaa.studio

Na instagramu ukazuju nevšední život mých produktů i toho, co se u mě děje. Chceš vědět víc? Sleduj, lajkuj, miluj, hatuj.

SLEDUJTE MĚ NA IG

ZKUŠENOSTI, OTEVŘENOST A EMPATIE JAKO KLÍČ K ÚSPĚCHU

Vaše cíle jsou pro mě výzvou. Můžeme začít pracovat na jejich dosažení, stačí mi napsat.