Vaše cíle jsou pro mě výzvou

KONTAKT

Na instagramu ukazuju nevšední život mých produktů i toho, co se u mě děje. Chceš vědět víc? Sleduj, lajkuj, miluj, hatuj.

01

Design s osobním dotekem

Mým cílem je, aby každý projekt nesl něco z mého osobního přístupu a zkušeností. Narodila jsem se v Gaze a mám arabský původ, což mě obohatilo o různorodé perspektivy a inspiraci. Mé projekty reflektují mé jedinečné životní cesty, ale zároveň jsou otevřené široké škále nápadů a kreativity. Moje zkušenosti mě vedou k tomu, abych vytvářela design s hloubkou a autenticitou.

02

Návrat k řemeslu a kreativitě

Měla jsem to štěstí studovat na pražské Vysoké škole umělecko-průmyslové, což mi otevřelo dveře do světa designu a řemeslných dovedností. Zde jsem se setkala s tradičními českými řemesly, které jsou pro mě inspirací. Pohrávám si s kombinací tradičních řemesel a moderních technologií, které se projevují zejména v oblasti sociálních sítí. Mým cílem je vytvářet design, který zohledňuje aktuální trendy a potřeby, a oslovuje publikum v digitálním prostředí.

03

Spolupráce s pohodou a chutí

Pro mě je spolupráce klíčovým prvkem každého projektu. Ráda tvořím v uvolněné atmosféře a s chutí. Jsem přátelská a otevřená diskuzím. Kromě designu mám také vášeň pro dobré jídlo a nová gastro místa.

04

Přehled aktuálního dění

Zakládá si na přehledu v aktuálním dění na polidesignu, grafického designu, architektury a současné klubové a vizuální kultury a předevšímna své multidisciplinaritě, která ji dovedla až na Designblok.

Spolupráce

Yara — Tvůrce, kreativec, který si libuje v přesahu mezi obory jako je design, architektura, grafický design. Díky (právě) těmto přesahům získává velké spektrum zkušeností, které aplikuje do své tvorby a vytváří/navrhuje věci s kontextem, které nejsou prvoplánové. Její progress je pro mě inspirací a motivací zároveň.

Věra Marešová, grafická designérka

Yara! Neznám nikoho, kdo by měl byť jen podobně velký zápal pro práci, jako má Yara. Ráda se pouští do neznámých vod a kormidluje s pomocí mnoha nabytých zkušeností hned z několika oborů. Jestli si nejste něčím jistí, Yara už teď ví, jak na to. :)

Dan Krs, Acid coffee

Yara je pro mě spojením do světa sociálních sítí a světa mladých. Vážím si jejích postřehů a myslím si, že se doplňujeme v tom, že je schopná pochopit, co Casua potřebuje bez nadbytečné komunikace. Líbí se mi, že má grafickou zkušenost, že umí návrhy překlopit do soudobé grafiky. Má na věci svůj názor a přesto když spolu mluvíme, tak jsme schopni z těch našich názorů najít cestu, která vede k cíli. Líbí se mi, že má zájem a že díky ní jsem se seznámil s mladými umělci, stejně schopnými v různých oborech, které tu používáme - ať už se jedná o fotky nebo o web.

Oleg Haman, Casua

Spolupráce s Yarou je radost. Yara je talentovaná grafická designérka se spoustou praktických a neotřelých nápadů i smyslem pro detail. Umí vyjít vstříc všem našim potřebám a vymyslet něco zajímavého, ať už se jedná o mikinu, diář nebo zdánlivě nudnou prezentaci právní analýzy.

Johanna Nejedlová, Konsent

Sleduj více na @yaraaa.studio

Na instagramu ukazuju nevšední život mých produktů i toho, co se u mě děje. Chceš vědět víc? Sleduj, lajkuj, miluj, hatuj.

SLEDUJTE MĚ NA IG